Kurzy pozitivní motivace v Brně

Trenérka psů - Anna Pouč

Veškeré tréninky jsou vedeny pouze pomocí pozitivního posilování a bez fyzických korekcí. Podmínkou pro absolvování kurzu je Úvodní hodina, kdy se seznámíme a popovídáme si o tom, jakým způsobem naše tréninky budou probíhat (co je pozitivní motivace, výhody/nevýhody oproti jiným metodám). Úvodní hodina je pro Vás připravena tak, abyste se na jejím základě mohli rozhodnout, zda vám pozitivní motivace a Anička jako trenér vyhovuje a chcete pokračovat ve výcviku či nikoliv. Cena úvodní hodiny je 350 Kč. Všechny tréninky probíhají v prostorech Dogfitness na Francouzské ulici v Brně.

Anna Pouč

Trenérka psů

Ahoj! Asi bych se měla představit, jakožto nový člen Dogfitness teamu :) Jsem ještě relativně mladá holka, co odmala miluje trávení času se psy – ať už s vlastními nebo cizími a když není žádnej pes po ruce, tak o nich většinou alespoň něco čtu nebo nad nimi přemýšlím. Mám dokončené studium na VFU – ochranu zvířat a welfare. Jsem taky majitelkou psů Gory a Texe. Se svými psy se věnuju především agility, psím trikům, canicrossu a dogscooteringu. Kromě aktivit se psy mám ještě ráda geocaching a spaní. Veškeré vyjmenované činnosti ale zase zahrnují psí společnost. Bez nich totiž ani ránu, žejo.

Historie mé psí kariéry

Po hodně dlouhé době, co jsem si přála psa (a místo něj vždycky dostala encyklopedii psích plemen nebo nějakou jinou knihu), nám v roce 2008 doma zakempila vořešice Gora. Vzhledem k tomu, že má bibliotéka byla z 90% zaplněná psími knížkami, měla jsem pocit, že je musím všechny na Goře vyzkoušet. Na toto období nejsem úplně hrdá, vzhledem k tomu, že některé knížky by se spíš hodily na podpal, ale což … Gora to přežila a já taky :D

O 3 roky později jsem konečně přičuchla k výcviku pomocí pozitivní motivace. Byla to v České republice poměrně novinka, skoro nikdo tak necvičil a ani knížky nebyly tak dostupné, jako nyní. No a tak jsem se učila, jak správně spolupracovat s Gorou tak, aby to mělo hlavu a patu. Už v té době jsem měla jasno, že touto cestou se chci vydat i u příštího psa. V roce 2016 do naší smečky přibyl ještě australský ovčák Tex, u něhož jsem aplikovala už od štěňátka principy pozitivní motivace a tvarování chování a je to opravdu poznat :) V domácnosti s námi žije od roku 2018 ještě další australačka – princezna Keška, která patří mému manželovi.

3,2,1, bude cvíčo?!

Jo, bude. A bude to párty! Je to pro mě nová kapitola života se psy, ale už se těším na to, až společně budeme objevovat další spouštěče a motivátory chování psů a také vás, páníčků. Mým cílem je především naučit fungovat tým jako celek (tedy naučit spolupracovat psa i vás) a docílit požadovaného chování a odměny za pomoci pozitivních metod tréninku a tvarování. Vzhledem k tomu, že každý pes i člověk se dobírá k výsledku odlišně, rozhodně to nebude žádná nuda :)

 

Kontaktní formulář

14 + 14 =