Kurzy pozitivní motivace v Tišnově

Trenérka psů - Anna Pouč

Tréninky jsou vedeny pouze pomocí pozitivního posilování a bez fyzických korekcí. Podmínkou pro absolvování kurzu je Úvodní lekce, kdy se seznámíme a popovídáme si o tom, jakým způsobem naše tréninky budou probíhat. Teorie (aneb vím, proč dělám, to, co dělám), kterou probereme na úvodní hodině je důležitá a nezbytná součást tréninku. Úvodní lekce je pro Vás připravena tak, abyste se na jejím základě mohli rozhodnout, zda vám pozitivní motivace a způsob práce se psem vyhovuje a chcete pokračovat ve výcviku či nikoliv. Cena úvodní lekce je 700 Kč a trvá cca 60-90 minut. Všechny tréninky probíhají v prostorech Dogfitness.cz na adrese Koráb 499, Tišnov.

Anna Pouč

Trenérka psů

Mé jméno je Anna Pouč a v Dogfitness vedu individuální lekce, ve kterých se zaměřuji na výchovu a výcvik psů pomocí pozitivního posilování. Vše začalo pořízením prvního psa, nabíráním zkušeností v oblasti výcviku zvířat a po úspěšném ukončení studia Ochrany zvířat a welfare na VFU v Brně, jsem se rozhodla začít s trénováním.

Trénink psů (a jejich páníčků) mi dává smysl. Jednoduše mě baví učit lidi, jak pracovat se svými psy tak, aby jejich vztah fungoval ke spokojenosti všech. Baví mě pozorovat postupné změny k lepšímu porozumění a vzájemné komunikaci mezi psem a jeho majitelem. A dokud mi bude dávat má práce smysl, budu ji s radostí vykonávat.

Máte dotaz? Napište Aničce!

2 + 8 =